KONST / Litografier / Litografi 14303399
nr 1430 3399
Margareta Hellman
(f. 1942), Sverige
Litografi, "Dörren". Signerad, numrerad 60 ex, daterad 1974. Bildmått: 65x30 cm, yttermått inklusive ram: 76x39 cm
Margareta Hellman, svensk målare och grafiker född i Stockholm 1942.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 november 2021
kl 20:19:26
7/11 21:20:44
Margareta Hellman
Läs mer om Margareta Hellman